• Odwiedziło nas: 120628

Jesteś tutaj:
  2. Kadra

mgr   Natalia Górecka  -   współwłaściciel / nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna  oraz studia magisterskie na kierunku Wczesne Wspomagania Rozwoju Dzieckia. Z małymi dziećmi pracuję od kilkunastu lat. Kilka lat temu zdecydowałam się otworzyć swoje własne przedszkole Mali Odkrywcy wraz ze wspólniczką, które prowadzę do dzisiaj.

mgr  Olga Gąszczak - współwłaściciel / nauczyciel/ wychowawca grupy przedszkolnej "Motylki"

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna w Wyższej Szkole Pedagogicznej w Łodzi  oraz kurs kwalifikacyjny z zakresu Terapii Pedagogicznej. Przez pięć lat pracowałam w przedszkolu państwowym. W wyniku redukcji etatów zostałam zwolniona. Po roku postanowiłam otworzyć własne prywatne przedszkole,które prowadzę już kilka lat  wraz ze wspólniczką.

mgr  Kamila Figiel - nauczyciel / wychowawca grupy przedszkolnej "Biedronki"

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku: Edukacja Wczesnoszkolna i Wychowanie Przedszkolne oraz studia mgr  i podyplomowe na kierunku: Marketing i Zarządzanie  Placówkami Edukacyjnymi w Regionie na Uniwersytecie Wrocławskim. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w pracy z dziećmi. W poprzedniej placówce miałam możliwość zdobycia ciekawych doświadzczeń związanych z Pedagogiką Marii Montessori, której elementy wykorzystuje w swojej dzisiejszej pracy z dziećmi.

Małgorzata Grzelak - asystent nauczyciela przedszkola / intendent

W przedszkolu Mali Odkrywcy dbam o czystość i porządek . Przygotowuję także śniadanka i podwieczorki dla przedszkolaków. Czas spędzony w pracy z dziećmi daje mi wiele radości. Dzięki naszym maluszkom czuję się szczęśliwa. Uwielbiam obserwować postępy naszych dzieci. Ich codzienne Małe - Wielkie osiągnięcia dają wiarę i motywację do dalszego działania. Prywatnie jestem mamą kilkuletniego Szymonka.